Piastowska Residence mieści się przy ulicy Piastowskiej 34, jednej z głównych arterii dzielnicy Krowodrza. Stąd spacerem można dojść do krakowskich Błoń i Parku Jordana, niedaleko jest też Park Krakowski i Lasek Wolski. Dzięki położonym w sąsiedztwie przystankom tramwajowym i autobusowym szybko można dostać się do historycznego centrum Krakowa oraz na lotnisko Balice.

Okolica pozwala mieszkańcom na korzystanie z szerokiej oferty handlowo-usługowej, kulturalno-rozrywkowej i sportowej. Mieszkając na Piastowskiej można w pełni korzystać z dobrodziejstw wielkomiejskiego życia - restauracje, kawiarnie, obiekty kulturalne i nowoczesna infrastruktura sportowa są tuż za rogiem.

Bliskość kampusów akademickich oraz budynków biurowych oznacza zaś, że mieszkania w Piastowska Residence sprawdzą się nie tylko jako atrakcyjne miejsca do zamieszkania, ale również w roli inwestycji pod wynajem.

Zostaw nam kontakt, aby otrzymać ofertę i być na bieżąco z nowościami

  Oświadczenie
  Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych
  Przypominamy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne, w każdej chwili mogą Państwo zmienić zdanie i wycofać wyrażoną wcześniej zgodę. Należy pamiętać jednak, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem. Więcej na temat zasad przetwarzania danych, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

  Dane kontaktowe

  biuro@terracasa.pl

  +48 (12) 252 80 80

  Biuro Sprzedaży
  Piastowska Residence w Krakowie

  Terra Casa S.A.
  ul. Piastowska 34/LU 1, 30-067 Kraków