Piastowska Residence

Część słonecznej Kalifornii w sercu Krakowa. Apartamentowiec inspirowany naturą i motywami stylu życia mieszkańców zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych szczególnie przypadnie do gustu osobom aktywnym, poszukującym w życiu harmonii i ceniącym swój indywidualizm.

O Inwestycji

Piastowska Residence to inwestycja kameralna – apartamentowiec z 58 słonecznymi mieszkaniami o zróżnicowanych metrażach (od 30 do 120 m2). Większość oferty stanowią lokale o powierzchni do 40 m2. Ich rozkład zaprojektowaliśmy tak, aby łatwo je było ze sobą połączyć i uzyskać większy metraż odpowiadający potrzebom klienta.

 

Piastowska 34

Inwestycja mieści się przy ulicy Piastowskiej 34, w tętniącej życiem części dzielnicy Krowodrza, tuż obok krakowskich Błoń i Parku Jordana. Łatwo stąd dostać się do historycznego centrum Krakowa. W pobliżu tętni życie kulturalne i rozrywkowe, a mieszkańcy mają świetny wybór oferty handlowo-usługowej oraz rekreacyjno-sportowej.

 

Wnętrza i styl

Piastowska Residence oferuje swoim mieszkańcom nowoczesne i atrakcyjne wnętrza w częściach wspólnych – korytarze, klatki schodowe, windy oraz zieleń otaczająca budynek są dla nas wizytówką budynku i jego mieszkańców.

 

Zobacz galerię

Zostaw nam kontakt, aby otrzymać ofertę i być na bieżąco z nowościami

  Oświadczenie
  Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych
  Przypominamy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne, w każdej chwili mogą Państwo zmienić zdanie i wycofać wyrażoną wcześniej zgodę. Należy pamiętać jednak, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem. Więcej na temat zasad przetwarzania danych, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

  Dane kontaktowe

  biuro@terracasa.pl

  +48 (12) 252 80 80

  Biuro Sprzedaży
  Piastowska Residence w Krakowie

  Terra Casa S.A.
  ul. Piastowska 34/LU 1, 30-067 Kraków