mBank sfinansuje apartamentowiec Piastowska Residence w Krakowie

Inwestor projektu Piastowska Residence w pobliżu Błoń w Krakowie, spółka Terra Casa S.A., poprzez spółkę celową, podpisała z mBankiem umowę kredytową na realizację tej inwestycji. Kredyt pozyskany w mBanku sfinansuje 75% wartości inwestycji. Pozostała kwota została pokryta ze środków własnych spółki. Zakończenie budowy planowane jest na IV kwartał 2020 roku.

– Budowa Piastowska Residence jest już rozpoczęta. Projekt spotkał się ze świetnym przyjęciem za-równo ze strony nabywców jak i mieszkańców Krakowa. Wzbudził też zainteresowanie wśród inwe-storów, którzy doceniają zarówno jego walory architektoniczne, zastosowane w nim ultranowoczesne technologie, jak i potencjał rozwojowy Krakowa. Współpraca z mBankiem jest świetnym dopełnieniem i gwarancją bezpiecznej realizacji tej prestiżowej inwestycji – komentuje Artur Tłustochowski, Prezes Zarządu Terra Casa S.A.

– O sukcesie inwestycji mieszkaniowych decydują takie czynniki jak: funkcjonalność, komfort i lokali-zacja. Piastowska Residence spełnia wszystkie te kryteria, dlatego zaangażowaliśmy się w jej finan-sowanie. Nie bez znaczenia dla naszej decyzji była wcześniejsza udana współpraca z Terra Casa przy projekcie Art Deco na Woli w Warszawie – podkreśla Grzegorz Trawiński, Dyrektor Finansowania Nieruchomości mBanku

Zostaw nam kontakt, aby otrzymać ofertę i być na bieżąco z nowościami

  Oświadczenie
  Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych
  Przypominamy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne, w każdej chwili mogą Państwo zmienić zdanie i wycofać wyrażoną wcześniej zgodę. Należy pamiętać jednak, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem. Więcej na temat zasad przetwarzania danych, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

  Dane kontaktowe

  biuro@terracasa.pl

  +48 (12) 252 80 80

  Biuro Sprzedaży
  Piastowska Residence w Krakowie

  Terra Casa S.A.
  ul. Piastowska 34/LU 1, 30-067 Kraków