Terra Casa pionierem nowej rzeczywistości

Podczas gdy w Krakowie nieprzerwanie trwa budowa atrakcyjnych mieszkań w Piastowska Residence, warszawski oddział Terra Casa podpisał z mBankiem umowę na finansowanie nowej inwestycji Art Deco Mokotów zlokalizowanej przy ul. Zdziechowskiego 3 w Warszawie. Kredyt pozyskany w mBank sfinansuje 70% wartości inwestycji. Pozostała kwota została pokryta ze środków własnych spółki.  Jest to jeden z pierwszych projektów uruchomionych wraz ze zniesieniem obostrzeń i wraz z powrotem do normalnej aktywności biznesowej. 

Art Deco Mokotów to atrakcyjny budynek apartamentowy powstający w pobliżu największego warszawskiego centrum biznesowego. Projekt w stylu kamienicy art déco zlokalizowany jest przy spokojnej ulicy Zdziechowskiego, 400 m od alei Niepodległości, w odległości krótkiego spaceru od dwóch stacji Metra: Wierzbno  i Wilanowska. Wyróżnikiem inwestycji jest całoroczny ogród na dachu zapewniający wszystkim mieszkańcom możliwość wypoczynku w otoczeniu zieleni i korzystania z otwartej przestrzeni.

Art Deco Mokotów jest projektem dobrze przygotowanym na nowe potrzeby rynku. Łączy doskonałą lokalizację, wysoką jakość wykończenia i ponadczasowy styl  art déco  z  rozwiązaniami podnoszącymi komfort mieszkania w centrum miasta oraz bezpieczeństwem korzystania z części wspólnych. Wyraźnie obserwujemy, że kameralność osiedla oraz możliwość korzystania z prywatnego ogrodu są bardzo dużym atutem w oczach klientów. – komentuje Artur Tłustochowski, Prezes Terra Casa S.A. 

Projekt Art Deco Mokotów oferuje 88 mieszkań z przestronnymi balkonami lub własnymi ogródkami. Zarówno bryła, elewacja, jak i wykończenie części wspólnych budynku, zawierają szereg nawiązań do epoki art déco, a unikalne piętrowskazywacze bezpośrednio odwołują się do klasyki wzornictwa stosowanego na początku XX wieku w budynkach wysokościowych w Chicago.

Wśród nowoczesnych rozwiązań wdrożonych w budynku warto wymienić międzyinnymi system Hands Free, umożliwiający wygodne poruszanie się w obrębie części wspólnych bez użycia kluczy, stacje ładowania samochodów elektrycznych w garażu podziemnym oraz skrzynki pocztowe ułatwiające mieszkańcom zdalny odbiór przesyłek kurierskich. Projekt architektoniczny powstał przy współpracy z renomowaną warszawską pracownią Kazimierski i Ryba.

Więcej informacji na stronie inwestycji: http://artdecomokotow.pl/  

Zostaw nam kontakt, aby otrzymać ofertę i być na bieżąco z nowościami

Oświadczenie
Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych
Przypominamy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne, w każdej chwili mogą Państwo zmienić zdanie i wycofać wyrażoną wcześniej zgodę. Należy pamiętać jednak, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem. Więcej na temat zasad przetwarzania danych, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

Dane kontaktowe

biuro@terracasa.pl

+48 (12) 252 80 80

Biuro Sprzedaży
Piastowska Residence w Krakowie

Terra Casa S.A.
Bronowicka 19/ LU 17