PIASTOWSKA RESIDENCE NOMINOWANA DO TYTUŁU PROJEKT REAL ESTATE 2019

Piastowska Residence w Krakowie została doceniona przez ekspertów rynku nieruchomości i znalazła się w gronie 6 najlepszych projektów mieszkaniowych w Polsce nominowanych do tytułu „Projekt Real Estate 2019” przez Invest Cuffs.

Obok Piastowska Residence w Krakowie, kapituła konkursu wyróżniła także: Park Skandynawia w Warszawie (Skanska), Apartamenty Ogrodowa w Gdańsku (Budimex), Dębowe Tarasy w Katowicach (Murapol), Riviera Park w Warszawie (Marvipol) oraz Bulwary Książęce we Wrocławiu (BPI Real Estate).

Invest Cuffs to jeden z największych w Europie kongresów dla osób inwestujących na rynkach akcji, walut, surowców, rynku nieruchomości, krypto walut, crowdfundingu oraz unikalnych dzieł sztuki, odbywający się co roku w Krakowie.Zachęcamy Państwa do oddania głosu na nominację Piastowska Residence na stronie: https://konkurs.investcuffs.pl/projekt-real-estate/Uroczysty finał konkursu i wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystej Gali Invest Cuffs 27 marca w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie.

Zostaw nam kontakt, aby otrzymać ofertę i być na bieżąco z nowościami

  Oświadczenie
  Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych
  Przypominamy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne, w każdej chwili mogą Państwo zmienić zdanie i wycofać wyrażoną wcześniej zgodę. Należy pamiętać jednak, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem. Więcej na temat zasad przetwarzania danych, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

  Dane kontaktowe

  biuro@terracasa.pl

  +48 (12) 252 80 80

  Biuro Sprzedaży
  Piastowska Residence w Krakowie

  Terra Casa S.A.
  ul. Piastowska 34/LU 1, 30-067 Kraków